Tel.: +90 850 666 04 05
destek@ihracatname.com
Kurtuluş Mahallesi Atatürk Caddesi No:85 Seyhan/Adana Türkiye
#

HAKKIMIZDA

İhracatname, AliExpress’in Türkiye’deki ilk resmi iş ortağıdır. Konusunda deneyimli kadrosu ile eğitim, danışmanlık ve yazılım alanlarında işletmelere AliExpress serüveninde destek veriyoruz. AliExpress aracılığıyla e-ihracat yaparak dünyaya açılmak isteyen üretici, marka ve KOBİ’lere platform kaydından ürün listelemeye; panel kullanım eğitimlerinden satış arttırıcı iş geliştirme projelerine kadar uçtan uca hizmet sağlıyoruz.

Bugüne kadar destek verdiğimiz binlerce müşterimizin yüzbinlerce ürününü anlık olarak yüz milyonlarca global alıcıyla buluşturan entegrasyon yazılımlarımız; e-ihracat’ın bütün noktalarında karşınıza çıkabilecek sorunlara önceden önlem almanızı sağlayan e-ihracat danışmanlarımız; ve her an binlerce AliExpress satıcısına destek veren eğitim ve içerik sağlayıcısı olduğumuz AliExpressUniversity sayesinde sizlerin e-ihracat serüvenlerinizde her daim bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

İhracatname ile AliExpress mağaza kaydınızı zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilir, ürünlerinizi EN HIZLI ŞEKİLDE dünya vitrinine taşıyabilir, stok ve fiyat kontrolü tamamen sizde olacak şekilde sadece birkaç tuşa basarak dünyanın dört bir yanından yüz milyonlarca global müşteriye anında ulaşabilirsiniz.

İhracatname: E-İhracat kapınız…