Tel.: +90 850 666 04 05
destek@ihracatname.com
Kurtuluş Mahallesi Atatürk Caddesi No:85 Seyhan/Adana Türkiye

AliExpress, işletmenize sadece birkaç basit adım ile Dünya üzerinde 220'den fazla ülkede 150 milyondan fazla tüketiciye ulaşma ve ürünlerinizi ihraç etme imkanı sağlar.

Hayır. AliExpress'e kayıt olmak ve ürünleri 150 milyondan fazla potansiyel yabancı müşteriye listelemek tamamen ücretsizdir. Yalnızca kayıt esnasında görebileceğiniz kategorilere göre belirli olan komisyon oranı alınır, sürpriz bir ödeme ile karşılaşmazsınız.

Son tüketicinin satın aldığı ürünün tahsilatı AliExpress sistemi üzerinden halledilir. İşletmenize ürünün bedeli alıcıya teslimatın gerçekleşmesinin ardından 14 gün sonra yapılır.

Sayfanın aşağısında bulunan başvuru formunu doldurabilir veya hafta içi 10-17 saatleri arasında 0850 666 04 05 numaralı telefondan bize ulaşıp destek ekibimiz ile kaydı gerçekleştirebilir, dakikalar içerisinde kendi dükkanınızı oluşturabilirsiniz.

Evet, AliExpress üzerinden satış yapabilmek için Anonim, Limited veya Şahıs Şirketi üzerinden satışlarınızı gerçekleştirmeniz ve Vergi Kimlik Numarasına sahip olmanız gerekiyor.

AliExpress üzerinden Türkiye ve Çin harici Dünyanın tüm ülkelerine ihracat yapabilirsiniz. Ürünlerinizin listelemesi Amerikan Doları (USD) üzerinden yapılır, ancak her kullanıcı bulunduğu bölgede kullanılan kur ile ödeme gerçekleştirir. Kur değişimi AliExpress'e aittir.

AliExpress'in sunduğu uygun fiyatlı kapıdan kapıya lojistik servisini kullanabilir veya AliExpress ile çalışan uluslararası gönderim firmalarından kendi tercih ettiğiniz bir tanesini kullanabilirsiniz.

Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra ihracat.name tarafından size gönderilecek olan Türkçe olarak hazırlanmış AliExpress Satıcı Rehberi bu konuda size yardımcı olacaktır. Desteğe ihtiyacınız olursa 0850 666 04 05 numaralı telefondan veya destek@ihracatname.com adresinden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

#

İletişime GeçinSorularınıza Cevap Bulamadınız mı?

Aşağıdaki formu doldurup bize sorularınızı iletebilirsiniz. Ekibimiz, en hızlı şekilde size bir cevap ile dönecektir.

Bizimle iletişime geçin

Herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçin!

İhracatname ile Hızlı / Güvenilir / Kaliteli E-İhracat

İhracatname ile AliExpress mağaza kaydınızı zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilir, ürünlerinizi EN HIZLI ŞEKİLDE dünya vitrinine taşıyabilir, stok ve fiyat kontrolü tamamen sizde olacak şekilde sadece birkaç tuşa basarak dünyanın dört bir yanından yüz milyonlarca global müşteriye anında ulaşabilirsiniz.